W poniedziałek (7 kwietnia) w Domu Kultury w Lubawce otwarta została wystawa Amatorskiej Twórczości Artystycznej uczniów z Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce.
Celem wystawy było rozpowszechnienie amatorskiej twórczości wśród uczniów i lokalnej społeczności oraz zachęcenie przyszłych pokoleń do rozwijania się artystycznie.
Na ekspozycji można było oglądać prace rysunkowe, malarskie oraz fotografie wykonane przez: Izabelę Cieślak, Kamilę Durlak, Marcelinę Kogut, Angelikę Blicharz, Sylwię Borys, Nikolę Ciołkosz, Aleksandrę Drzewińską.
Wystawę można oglądać do 18 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze