Dom Kultury w Lubawce zaprasza na walentynkowy koncert. Wystąpią Gloria Janeczek i Łukasz Łoś czyli zespół G/Łoś.
Walentynkowy koncert rozpocznie się w sobotę (17 lutego) o godzinie 17:00.
- W klimatycznej scenerii zabrzmią akustyczne aranżacje utworów znanych i lubianych oraz repertuar autorski artystów. - zapewniają organizatorzy.
Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze