Pracownicy Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce rozpoczęli nowy cykl wakacyjnych zabaw. Zaczęli odwiedzać dzieci na terenie poszczególnych sołectw.
Pierwsze spotkanie z cyklu Aktywne Wakacje odbyło się w Błażkowej. Na placu zabaw dzieci przygotowywały wakacyjną opowieść z wykorzystaniem wycinków z gazet, flamastrów i wyobraźni. Zorganizowane zostały również zabawy ruchowe oraz malowanie twarzy.
Plan działań Wakacje 2022 w Lubawce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze