Dzisiaj (sobota, 29 maja) w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się mityng akrobatyczny. Młodzi zawodnicy walczyli o puchar burmistrza Kamiennej Góry.
Aktualizacja 31.05.2021.
Wyniki sportowych zmagań
Skoki na ścieżce:
1 miejsce ? Julia Wepa
2 miejsce ? Laura Osiecka
3 miejsce ? Maja Kalinowska
Pierwszy krok młodszy:
1. Alicja Michałczak
2. Alicja Respondek
3. Hanna Klimkiewicz
Pierwszy krok starszy:
1. Malwina Maziarz
2. Julia Żuk
3. Weronika Trafiał
Młodzik młodszy
1. Justyna Piasecka
2. Laura Osiecka
3. Olivia Karlińska
Młodzik starszy
1. Sabina Rajca
2. Julia Wepa
3. Julia Bochat
Oryginalna informacja
W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze Szkoły Akrobatyki Sportowej UKS Dziewiątka. Główna siedziba klubu mieści się w Wałbrzychu, ale zajęcia odbywają się również w Kamiennej Górze, Bolkowie, Szczawnie Zdroju i Świebodzicach. W Kamiennej Górze zajęcia odbywają się w ZSZiO, bierze w nich udział ok. 45 osób. Najmłodsi członkowie klubu mają 5 lat.
W dzisiejszych zawodach wystartowało 120 zawodników w kategorii pierwszy krok akrobatyczny oraz młodzik. 20 osób zaprezentowało się w skokach na ścieżce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze