Reklama

Akrobaci z dziewiątki

Dzisiaj (sobota, 29 maja) w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się mityng akrobatyczny. Młodzi zawodnicy walczyli o puchar burmistrza Kamiennej Góry.

Aktualizacja 31.05.2021.

 

Wyniki sportowych zmagań

Skoki na ścieżce:
1 miejsce ? Julia Wepa
2 miejsce ? Laura Osiecka
3 miejsce ? Maja Kalinowska

Pierwszy krok młodszy:
1. Alicja Michałczak
2. Alicja Respondek
3. Hanna Klimkiewicz

Pierwszy krok starszy:
1. Malwina Maziarz
2. Julia Żuk
3. Weronika Trafiał

Młodzik młodszy
1. Justyna Piasecka
2. Laura Osiecka
3. Olivia Karlińska

Młodzik starszy
1. Sabina Rajca
2. Julia Wepa
3. Julia Bochat

Oryginalna informacja
W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze Szkoły Akrobatyki Sportowej UKS Dziewiątka. Główna siedziba klubu mieści się w Wałbrzychu, ale zajęcia odbywają się również w Kamiennej Górze, Bolkowie, Szczawnie Zdroju i Świebodzicach. W Kamiennej Górze zajęcia odbywają się w ZSZiO, bierze w nich udział ok. 45 osób. Najmłodsi członkowie klubu mają 5 lat.

Reklama

W dzisiejszych zawodach wystartowało 120 zawodników w kategorii pierwszy krok akrobatyczny oraz młodzik. 20 osób zaprezentowało się w skokach na ścieżce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama