W terminie od dnia 5 czerwca 2018 r. do dnia 24 lipca 2018r. na ulicach naszego miasta pojawią się kontenery oznaczone napisem ?WYSTAWKA. Odpady należy dostarczyć we własnym zakresie do kontenerów, które zostaną zlokalizowane w wyznaczonych miejscach do godz. 11.00 danego dnia (wg. poniższego wykazu) a zabrane po godz. 10.00 dnia następnego.
Akcja ?WYSTAWKA? dot. będzie odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wg. wskazanego poniżej harmonogramu:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze