Jak informują internauci, w centrum Kamiennej Góry strażacy zabezpieczają daszek zamontowany nad balkonem. Konstrukcja najprawdopodobniej nie wytrzymała warunków atmosferycznych.
Według mieszkańców mocowanie konstrukcji nie wytrzymały ciężaru śniegu, który pokrył daszek kilkanaście dni temu. Uszkodzenie podobno zostało zgłoszone do zarządcy budynku. Dzisiaj na miejsce zostali wezwani strażacy. Podczas silnych podmuchów wiatru, daszek coraz bardziej się ruszał.
Akcja trwa w centrum Kamiennej Góry, z tyłu budynków przy al. Wojska Polskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze