Przepisów należy przestrzegać zawsze i wszędzie, ale jutro kierowcy na Dolnym Śląsku będą mieli do tego dodatkową motywację. Na terenie całego województwa policjanci prowadzić będą akcję "Prędkość".
Akcja rozpocznie się jutro (środa, 9 kwietnia) rano. Policjanci kontrolować będą prędkość, ale nie tylko. Patrole pojawią się w różnych miejscach i będą się przemieszczać. Lokalizacja uzależniona jest od zagrożeń występujących w danym miejscu oraz liczby naruszeń przepisów w danym miejscu.
Podczas poprzedniej edycji akcji "Prędkość" na terenie województwa przeprowadzono prawie tysiąc kontroli. Wiele z nich zakończyło się wystawieniem mandatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze