Reklama

Akcja "Prędkość" na Dolnym Śląsku

Przepisów należy przestrzegać zawsze i wszędzie, ale jutro kierowcy na Dolnym Śląsku będą mieli do tego dodatkową motywację. Na terenie całego województwa policjanci prowadzić będą akcję "Prędkość". 

Akcja rozpocznie się jutro (środa, 9 kwietnia) rano. Policjanci kontrolować będą prędkość, ale nie tylko. Patrole pojawią się w różnych miejscach i będą się przemieszczać. Lokalizacja uzależniona jest od zagrożeń występujących w danym miejscu oraz liczby naruszeń przepisów w danym miejscu.

Podczas poprzedniej edycji akcji "Prędkość" na terenie województwa przeprowadzono prawie tysiąc kontroli. Wiele z nich zakończyło się wystawieniem mandatu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Dolny Śląsk
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama