Zapraszamy do zapoznania się z programem Akcji Lato Domu Kultury w Lubawce. Zajęcia będą odbywać się w plenerze przy zachowaniu zasad sanitarnych, z uwagi na istniejące jeszcze zagrożenie epidemiczne.
Przy złych warunkach atmosferycznych zajęcia zostaną przeniesione do sali widowiskowej Domu Kultury o czym wcześniej zostaną Państwo poinformowani.
Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze, a każdy znajdzie coś dla siebie!
Szczegóły na poniższym plakacie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze