Informujemy, że 8 stycznia 2014 r. - w środę w godzinach 9.30 - 13.30 w salkach parafialnych w Klasztorze Franciszkanów w Kowarach (Plac Franciszkański 1) można będzie po raz kolejny oddać krew, która trafi do potrzebujących. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w akcji krwiodawstwa. Twoja krew uratuje komuś życie.
Przed oddaniem krwi należy spożyć lekki posiłek nie zawierający tłuszczów i wypić nieco więcej płynów niż zwykle. Należy również wziąć ze sobą dokument tożsamości z numerem PESEL.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze