Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach zaprosiło dzisiaj (3 maja, niedziela) mieszkańców na uroczystą akademię z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Program pod tytułem ?Witaj Majowa Jutrzenko?Wiwat Maj? został przygotowany przez piątkę młodych aktorów. Krótkie przedstawienie przypominało najważniejsze założenia konstytucji.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze