We wtorki środę (27 i 28 lutego) operatorzy kamiennogórskiej ekipy airsoftowej - Grupy VIS: Łukasz Mućwicki, Bartłomiej Lemański, Mateusz Jasiński, Brajan Adamus oraz Kamil Kiełbasa prowadzili zajęcia dla uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Lubawce.
Zajęcia zorganizowane zostały w ramach zajęć wychowania fizycznego. Airsoftowcy mieli przyjemność przekazać młodzieży swoją wiedzę na temat samoobrony oraz pokazać swoją pasję. W takcie zajęć uczniowie dowiedzieli się czym jest airosft, poznali historię grupy VIS w rejonie oraz przekonali się, że uprawianie tego sportu może być świetnym sposobem na zabicie wolnego czasu oraz poprawę kondycji. Ponadto zapoznali się z używanym przez operatorów sprzętem oraz poznali tajniki militarne, których używają członkowie grupy.
Spotkanie zaaranżowane zostało we współpracy z nauczycielem wf - Maciejem Tkaczenko. Podstawy samoobrony opracował i przekazał operatorom Grupy VIS trener klubu Contender - Paweł Oleksy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze