Reklama

Airsoft w Lubawce

We wtorki środę (27 i 28 lutego) operatorzy kamiennogórskiej ekipy airsoftowej - Grupy VIS: Łukasz Mućwicki, Bartłomiej Lemański, Mateusz Jasiński, Brajan Adamus oraz Kamil Kiełbasa prowadzili zajęcia dla uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Lubawce.

 

Zajęcia zorganizowane zostały w ramach zajęć wychowania fizycznego. Airsoftowcy mieli przyjemność przekazać młodzieży swoją wiedzę na temat samoobrony oraz pokazać swoją pasję. W takcie zajęć uczniowie dowiedzieli się czym jest airosft, poznali historię grupy VIS w rejonie oraz przekonali się, że uprawianie tego sportu może być świetnym sposobem na zabicie wolnego czasu oraz poprawę kondycji. Ponadto zapoznali się z używanym przez operatorów sprzętem oraz poznali tajniki militarne, których używają członkowie grupy.

Reklama

Spotkanie zaaranżowane zostało we współpracy z nauczycielem wf - Maciejem Tkaczenko. Podstawy samoobrony opracował i przekazał operatorom Grupy VIS trener klubu Contender - Paweł Oleksy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama