Reklama

9 członków

W kadencji 2014-1017 zgodnie z wolą Członków Spółdzielni Mieszkaniowej Szarotka w składzie Rady Nadzorczej zasiadać będzie dziewięć osób.

 

Zmniejszenie składu ilościowego proponowane było już wcześniej. Jednak dopiero w tym roku udało się podjąć odpowiednią uchwałę. Ostatecznie Spółdzielczy zgłosili 24 kandydatów. Sześcioro zrezygnowało z kandydowania. W wyniku tajnego głosowania najwięcej głosów (57) zebrała Mariola Jaciuk. Do Rady Nadzorczej dostali się również: Bożena Drożdżowska, Jarosław Bielniak, Irena Jakobschy, Jerzy Lipiński, Barbara Kraszewska, Mariusz Chłąd, Józef Jawor oraz Krzysztof Karasiński (kolejność według ilości zdobytych głosów). 

Reklama

W głosowaniu wydano 98 kart. Tylko jeden głos okazał się nieważny. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama