W kadencji 2014-1017 zgodnie z wolą Członków Spółdzielni Mieszkaniowej Szarotka w składzie Rady Nadzorczej zasiadać będzie dziewięć osób.
Zmniejszenie składu ilościowego proponowane było już wcześniej. Jednak dopiero w tym roku udało się podjąć odpowiednią uchwałę. Ostatecznie Spółdzielczy zgłosili 24 kandydatów. Sześcioro zrezygnowało z kandydowania. W wyniku tajnego głosowania najwięcej głosów (57) zebrała Mariola Jaciuk. Do Rady Nadzorczej dostali się również: Bożena Drożdżowska, Jarosław Bielniak, Irena Jakobschy, Jerzy Lipiński, Barbara Kraszewska, Mariusz Chłąd, Józef Jawor oraz Krzysztof Karasiński (kolejność według ilości zdobytych głosów).
W głosowaniu wydano 98 kart. Tylko jeden głos okazał się nieważny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze