Mieszkańcy Kamiennej Góry, pomimo fatalnej pogody i padającego deszczu, uczestniczyli w obchodach 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zorganizowanych na rondzie Niepodległości.
Co roku w tym miejscu 1 sierpnia o godzinie 17:00 odpalane są race. Uczestnicy spotkania śpiewają hymn i wnoszą patriotyczne okrzyki. Tak też były w tym roku. Obchodów nie przerwał deszcz.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze