Dzisiaj (wtorek, 19 marca) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyły się eliminacje powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Prezentacje uczestników oceniało jury w składzie Barbara Ziółkowska i Katarzyna Bernaś.
W turnieju recytatorskim pierwsze miejsce zajęła Hanna Mierzwa, drugie Agnieszka Kaszuba, trzecie Martyna Michalska (wszystkie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących), wyróżnienie otrzymał Jakub Trybuła (Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących).
W turnieju poezji śpiewanej pierwsze miejsce zajęła Hanna Mierzwa, drugie Jakub Waśko.
Na eliminacje rejonowe zakwalifikowani zostali: Hanna Mierzwa, Agnieszka Kaszuba i Jakub Waśko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze