W sobotę (26 kwietnia) w Jeleniej Górze odbyły się walki formule K1. Zawodnicy Contender MMA Nasz Region Kamienna Góra wywalczyła aż sześć medali. Na zawody pojechali młodzi zawodnicy.
Na zawody pojechali: Dominik Koczan (17 lat), Michał Koczan (14 lat), Monika Postrożny (17 lat), Maciej Kaliciński (18 lat), Michał Oleksy (15 lat) i Janusz Zięba (17 lat). Sześcioosobowa ekipa z kamiennogórskiego klubu zdobyła sześć medali. Pięciu zawodników wygrało swoje walki. Jeden pojedynek zakończył się remisem.
- Dla Michała Koczana i Michała Oleksego był to debiut zawodniczy i obaj dali bardzo dobre walki. Pozostali już bardziej doświadczeni ponownie pokazali się z bardzo dobrej strony pokonując zdecydowanie swoich przeciwników. ? mówi trener Paweł Oleksy.
W najbliższym czasie zawodników czekają kolejne zawody i okazje do poprawienia swoich umiejętności i zdobycia medali.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze