Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczczenia 40-lecia posługi kapłańskiej Ks. Kanonika Edwarda Ogrodowicza, proboszcza Polskiej Misji Katolickiej w Hanau w Niemczech. W Kamiennej Górze zaczynał on swoją pracę ?na roli Pana?.
W dniu 22 czerwca 2014 roku o godz. 12.00 odbędzie się uroczysta msza święta dziękczynna w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Kamiennej Górze.
Następnie około godz. 13.30 na Orliku przy ulicy Lubawskiej odbędzie się mecz piłki nożnej między ?ministrantami Księdza Edwarda? a ?ministrantami Księdza Pawła?.
Chętnych do uświetnienia jubileuszu 40-lecia kapłaństwa Księdza Edwarda prosimy o kontakt z Panem Dariuszem Kurowskim pod nr: 693 773 108.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze