Reklama

40-lecie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczczenia 40-lecia posługi kapłańskiej Ks. Kanonika Edwarda Ogrodowicza, proboszcza Polskiej Misji Katolickiej w Hanau w Niemczech. W Kamiennej Górze zaczynał on swoją pracę ?na roli Pana?.


W dniu 22 czerwca 2014 roku o godz. 12.00 odbędzie się uroczysta msza święta dziękczynna w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Kamiennej Górze.

Następnie około godz. 13.30 na Orliku przy ulicy Lubawskiej odbędzie się mecz piłki nożnej między ?ministrantami Księdza Edwarda? a ?ministrantami Księdza Pawła?.

Chętnych do uświetnienia jubileuszu 40-lecia kapłaństwa Księdza Edwarda prosimy o kontakt z Panem Dariuszem Kurowskim pod nr: 693 773 108.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama