Znany jest już termin tegorocznej edycji turnieju FIFA o puchar wójta gminy Kamienna Góra. Impreza tradycyjnie odbędzie się w Kinie za Rogiem w Krzeszowie.
W tym roku turniej rozegrany zostanie 1 i 2 lutego. Pierwszego dnia zaplanowano rozgrywki grupowe, drugiego pucharowe. Udział może wziąć 16 zawodników. Chętni mogą zgłaszać się do 20 stycznia do godziny 20. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie 504 311 313 lub poprzez e-mail: [email protected]. W przypadku większej ilości zgłoszeń, pierwszeństwo udziału mają mieszkańcy Gmina Kamienna Góra.
Pełny regulamin turnieju: https://www.facebook.com/photo?fbid=1108930350995874&set=pcb.1659757634884567
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze