Już po raz czwarty w Starej Białce odbywa się Festiwal Mleka. Zabawa trwa na placu integracyjnym przy kościele.
Podczas czwartej edycji festiwalu zaplanowano m.in. pokaz serowarski Sylwestra Wańczyka, wystąpi zespół Rock Tube. W Starej Białce działa strefa gastronomiczna z wyrobami mlecznymi, pierogami, ciastami, itp. Odbywają się zabawy dla dzieci. Są dmuchańce, kucykowo i quady Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze