Reklama

300-lecie kościoła

W tym tygodniu obchodzimy 300-lecie Kościoła Łaski w Kamiennej Górze, czyli obecnego kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej. Uroczystości odbędą się 7 i 10 października.

 

W środę (7 października) odbędzie się odpust parafialny. O godzinie 17:15 rozpocznie się różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 18:00 msza święta odpustowa, której będzie przewodniczył Ks. Krzysztof Wiśniewski.

Na sobotę zaplanowano główne uroczystości 300-lecia poświęcenia kościoła. O godzinie 15.00 rozpocznie się nabożeństwo ekumeniczne z udziałem gości z Niemiec. O 16.30 rozpocznie się koncert jubileuszowy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama