W tym tygodniu obchodzimy 300-lecie Kościoła Łaski w Kamiennej Górze, czyli obecnego kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej. Uroczystości odbędą się 7 i 10 października.
W środę (7 października) odbędzie się odpust parafialny. O godzinie 17:15 rozpocznie się różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 18:00 msza święta odpustowa, której będzie przewodniczył Ks. Krzysztof Wiśniewski.
Na sobotę zaplanowano główne uroczystości 300-lecia poświęcenia kościoła. O godzinie 15.00 rozpocznie się nabożeństwo ekumeniczne z udziałem gości z Niemiec. O 16.30 rozpocznie się koncert jubileuszowy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze