Reklama

300-lecie Kościoła Łaski w Kamiennej Górze

Zapraszamy na obchody 300-lecia Kościoła Łaski w Kamiennej Górze. W tym roku przypada okrągła rocznica konsekracji świątyni.


Główne uroczystości odbędą się 10 października. O godzinie 15 zacznie się nabożeństwo ekumeniczne. Tuż po nim obędzie się koncert jubileuszowy. Organizatorami wydarzenia są: parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze oraz miasto Kamienna Góra.

Program:

7 października 2020 r.
18.00 ? Msza św. Odpustowa I Odpust Parafialny I Otwarcie wystawy przedstawiającej historię kościoła I

10 października 2020 r.
Godz. 15.00 Nabożeństwo ekumeniczne z okazji 300-lecia konsekracji Kościoła Łaski
Godz. 16.30 Koncert z okazji 300-lecia Kościoła Łaski

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama