Reklama

30-lecie w ratuszu

Dzisiaj (wtorek, 4 czerwca) młodzież i nauczyciele z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zaprezentowali materiał dotyczący rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów z 1989 roku.

 

Prezentacja odbyła się w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza, aula szkoły jest bowiem remontowana. Młodzież przypomniała historię Polski od konferencji w Teheranie, poprzez manifest PKWN, Rząd Jedności Narodowej, kolejne protesty i przesilenia, aż do wyborów w 4 czerwca 1989 roku.

Prezentację obejrzał m.in. burmistrz Janusz Chodasewicz oraz Bogdan Adamus, regionalista zaprzyjaźniony ze szkołą.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama