Dzisiaj (wtorek, 4 czerwca) młodzież i nauczyciele z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zaprezentowali materiał dotyczący rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów z 1989 roku.
Prezentacja odbyła się w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza, aula szkoły jest bowiem remontowana. Młodzież przypomniała historię Polski od konferencji w Teheranie, poprzez manifest PKWN, Rząd Jedności Narodowej, kolejne protesty i przesilenia, aż do wyborów w 4 czerwca 1989 roku.
Prezentację obejrzał m.in. burmistrz Janusz Chodasewicz oraz Bogdan Adamus, regionalista zaprzyjaźniony ze szkołą.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze