Dzisiaj (czwartek, 3 maja) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim zorganizowane zostały uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Spotkanie rozpoczął program artystyczny przygotowany przez mieszkańców Chełmska. Wystąpiły dzieci oraz zespół Zgoda i Karolina Ryter-Kmak. Artyści przypomnieli wiersze i melodie związane z walką o odzyskanie niepodległości.
Zwieńczeniem wieczoru był koncert artystów operetki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze