Dwa spektakle Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zobaczą
widzowie w Warszawie podczas Festiwalu "NÓWKA SZTUKA. Dramaty współczesnej
Polski"
21 września br. na scenie Teatru Powszechnego zostanie zaprezentowany
spektakl "NA BOGA!" w reż. Marcina Libera, 22 września - "W SAMO POŁUDNIE!"
w reż. Wojtka Ziemilskiego.
"NÓWKA SZTUKA" to przegląd spektakli laureatów 20. Ogólnopolskiego Konkursu
na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Oba wałbrzyskie spektakle
znalazły się w finałowej czołówce konkursu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze