Wałbrzych kolejny raz zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i kolejny raz pobił rekord! Aktualnie zebrana kwota w wałbrzyskim Sztabie WOŚP to 166 110,17 zł + waluta obca i biżuteria.
Podczas licytacji emocje były ogromne. Wałbrzyszanie pokazali wielkie serce, padały rekordowe sumy:
Złote Serduszko zostało wylicytowane za 3500 zł, dwie lalki z Teatru Lalki i Aktora za łączną kwotę 6500 zł, lampa industrialna za 1000 zł, Wieża Anna za 800 zł, a pakiet upominków od gwiazdy wieczoru zespołu NULLIZMATYKA za 500 zł.
W tym dniu była również zbiórka krwi, udało się zebrać ponad 16l tego bezcennego leku.
Mamy mnóstwo zdjęć z naszego finału. Galeria dostępna na fb WOK! Dziękujemy wolontariuszom, wszystkim, którzy nam pomagali.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze