Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi składamy najserdeczniejsze życzenia!
Z okazji nadchodzącego święta, każdy dawca, który odda krew w dniach 22 - 26 listopada otrzyma upominek niespodziankę
Krwiodawcy! Wasza pomoc jest teraz bardzo potrzebna. Zachęcamy do dzielenia się darem ratującym życie i zdrowie drugiego człowieka.
Najbliższe akcje krwiodawstwa:
22.11. (piątek)
Punkt przyszpitalny w Kłodzku, rejestracja 7.30 - 12.30
Punkt krwiodawstwa w Jeleniej Górze, rejestracja 8.00 - 13.00
OPS w Dzierżoniowie, rejestracja 9.00 - 13.00
23.11. (sobota)
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, rejestracja 8.00 - 12.00
25.11. (poniedziałek)
Punkt przyszpitalny w Bogatyni, rejestracja 7.00 - 8.30
Punkt przyszpitalny w Kłodzku, rejestracja 7.30 - 12.30
Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości (akcja szkolna), rejestracja 9.00 - 13.00
Punkt przyszpitalny w Bolesławcu, rejestracja 9.00 - 12.00
26.11. (wtorek)
Szczytna, Miejski Ośrodek Kultury, rejestracja 9.30 - 12.30
Gryfów Śląski, Przychodnia, rejestracja 10.00 - 13.00
Więcej informacji na stronie www.rckik.walbrzych.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze