Reklama

200 zł za dowód

Kierowca, w zamian z odzyskanie dowodu rejestracyjnego, chciał wręczyć policjantom 200 zł. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu nawet 8 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło podczas kontroli drogowej. Policjanci stwierdzili w samochodzie dostawczym nieprawidłowości techniczne i postanowili zatrzymać dowód rejestracyjny. Kierowca (30-latek), za odstąpienie od czynności służbowych, zaproponował policjantom 200 zł. Ci poinformowali go o popełnianym przestępstwie. Mężczyzna nie odstąpił od próby wykupienia się. Został zatrzymany, usłyszał zarzut udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom Policji za odstąpienie od czynności służbowych. Przyznał się do zarzucanego czynu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama