Reklama

2 maja w urzędach

Część mieszkańców powiatu liczyła na załatwienie swoich spraw urzędowych w długi weekend majowy. Niestety mogą mieć z tym problem.

 

W Kamiennej Górze zamknięty będzie Urząd Miasta oraz Urząd Gminy. Urzędnicy otrzymali wolne w zamian za dzień 3 maja. Obowiązek oddania wolnej soboty nakłada na pracodawców Kodeks Pracy. Inaczej sytuacja wygląda w Starostwie Powiatowym gdzie interesanci będą mogli załatwić swoje sprawy od godziny 7:30 do 14:00.

W Marciszowie podobnie jak w Kamiennej Górze urząd będzie nieczynny.

W Lubawce Urząd pracować będzie normalnie w godzinach od 7:30 do 15:30.

Mimo, że niektóre urzędy będą nieczynne pełniony będzie dyżur komisarzy wyborczych w celu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama