18 grudnia 2023 w w godzinach 9:00-13:00 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu będzie prowadzić co dwutygodniową akcję pobór krwi w ambulansie.
W związku ustawioną dekoracją na rynku w Kamiennej Górze, akcja odbędzie się na parkingu przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Kościuszki)
cały czas można oddawać krew ze wskazaniem dla strażaka z PSP Kamienna Góra. Grupa krwi nie ma znaczenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze