Reklama

11 marca - Dzień Sołtysa. Życzenia od Gminy Lubawka

"Idziesz przez świat
i światu dajesz kształt
przez twoje czyny".

/S. Wyspiański/


Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa ? Opiekuna i Gospodarza Wsi, składamy wyrazy szacunku i uznania dla Waszej odpowiedzialnej pracy na rzecz mieszkańców Gminy Lubawka.

To Wy, swoim poświęceniem i zaangażowaniem, tworzycie przyjazne i życzliwe środowisko, w którym mieszkańcy znajdują należytą opiekę, a owoce Waszej pracy jeszcze przez lata będą służyły wszystkim.

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, pomyślności i wielu radości dla wszystkich Pań i Panów pełniących funkcję Sołtysa.

Przewodnicząca Rady Miasta Lubawka        Burmistrz Miasta Lubawka
             Wanda Zabiegło                                           Tomasz Kulon

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama