Bardzo ciężką nogę miał 42-latek zatrzymany dzisiaj po południu na ul. Krzeszowskiej w Kamiennej Górze. Jechał tak szybko, że stracił prawo jazdy.
Kamiennogórskie policjantki kontrolowały prędkość pojazdów poruszających się ul. Krzeszowską. Po godzinie 16 radar pokazał 105 km/h. W tym miejscu, w terenie zabudowanym, obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.
Za kierownicą samochodu poruszającego się z tak dużą prędkością siedział 42-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi. Ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze