W roku 2013 w efekcie zbiórki 1% podatku na konto Fundacji wpłynęło 3 285 835,77 zł!
(stan na koniec września 2013)
Pamiętaj!
W tym roku po raz kolejny istnieje możliwość przekazania 1% swojego podatku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Wielkiej Orkiestry, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nazwy:
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Nr KRS: 0000030897
Dzięki Państwa wsparciu, Fundacja WOŚP mogła:
przeprowadzić akcję zakupu defibrylatorów do placówek publicznych w całej Polsce (przekazaliśmy ich 220),
prowadzić Program Edukacyjny ?Ratujemy i Uczymy Ratować?
wspomóc Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Dzieci z Cukrzycą
przekazać wsparcie wszystkim hospicjom dziecięcym w Polsce w postaci samochodów osobowych (kupiliśmy ich 25) oraz sprzętu medycznego niezbędnego w opiece paliatywnej (m.in. ssaki, inhalatory, koncentratory tlenu, asy story kaszlu, pompy strzykawkowe, pulsoksymetry oraz łóżka rehabilitacyjne z materacami przeciwodleżynowymi),
uzupełnić zakupy w ramach Narodowego Programu Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej Dzieci, podnosząc standard opieki medycznej we wszystkich dziecięcych klinikach onkologicznych w Polsce
Dzięki środkom z 2010 r. Fundacja WOŚP zakupiła najnowocześniejszy sprzęt medyczny dla ratowania życia i zdrowia dzieci:
dwa cytometry przepływowe
monitor do pracy w środowisku rezonansu magnetycznego
laser diodowy do leczenia retinopatii wcześniaków
inkubator zamknięty do opieki intensywnej
7 aparatów USG wysokiej klasy
Szczegółowe informacje dotyczące ogólnie odliczenia 1% od podatku znajdziecie na stronach: www.jeden-procent.eu/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze