Starosta Kamiennogórski informuje mieszkańców powiatu, że w dniu 01 sierpnia 2014 roku o godz. 17.00. przeprowadzony zostanie trening systemu wczesnego ostrzegania.
Trening polegał będzie na akustycznym uruchomieniu syren ( 3 minutowy modulowany dźwięk syreny).
Ryszard Klimsiak
Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego
Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze