Z całego serca dziękujemy rodzinie, przyjaciołom, znajomym i nieznajomym za wsparcie, zaangażowanie, pomoc w zbieraniu i przekazanie 1% podatku na rehabilitację i leczenie naszej córki Amelii Wierzbickiej. Dzięki waszej pomocy Amelka może korzystać z intensywnej rehabilitacji, która ma ogromny wpływ na jej rozwój.
Dziękujemy Weronika i Piotr Wierzbiccy

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze