samiec, 3 miesiące, , nr:
Mają trzy miesiące, są po pierwszym szczepieniu i odrobaczeniu.
Nie urosną duże, będą raczej do kolana.
W miocie są sunie i samce, w sumie sześć niemal identycznych maluchów.
Więcej informacji o szczeniaczkach na naszym facebooku :
https://www.facebook.com/share/p/18idixveck/
Zainteresowanych adopcją prosimy o SMS na numer 697 409 598 albo wiadomość na Messenger Stowarzyszenia.