14/06/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
W Strzegomiu odbyły się emocjonujące zawody czterech drużyn w wyciskaniu sztangi z udziałem KS Start Strzegom i KS Relax Kamienna Góra. Mistrzem okazał się KS Start Strzegom, a drugie miejsce zajęli reprezentanci KS Hutnik Pieńsk, a trzecie - KS Relax Kamienna Góra. Podczas turnieju gościnnie wystąpili również zawodnicy KS Śródmieście Legnica. Szczególne wyróżnienie zdobyli zawodnicy KS Relax Kamienna Góra, którzy zaprezentowali się znakomicie. Natomiast nagrody w postaci pucharów, dyplomów i suplementów ufundowało Starostwo Powiatowe Kamienna Góra. Gratulacje dla wszystkich uczestników!