25/05/2026 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
W 2011 roku na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze zapłonął olimpijski znicz, a na maszcie powiewała flaga olimpijska.