12/04/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
Uczniowie klasy I d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, podczas terenowej lekcji przyrody w Szkółce Leśnej Nadleśnictwa Kamienna Góra, uczestniczyli w warsztatach plastycznych, spacerze po lesie i ognisku z grillem. Kreatywność, nauka i radość towarzyszyły im podczas spotkania z leśniczym oraz przy poszukiwaniu roślin i zwierząt. Zwieńczeniem wydarzenia było wspólne zdjęcie z motywem wiosennych motyli. Czas spędzony aktywnie i poznawczo miał wyjątkową wartość dla młodych przyrodników.