19/04/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
W kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Pisarzowicach trwa uroczysta adoracja Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim. Wartość przy ołtarzu pełnią m.in. młodzi strażacy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Pisarzowicach, oddając cześć w Wielki Piątek.