24/02/2026 | Autor: Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości | źródło: powiatowa.info
20 lutego prezes KSSEMP Arkadiusz Dybiec wziął udział w uroczystym przyjęciu w Ambasadzie Japonii w Warszawie z okazji urodzin Jego Cesarskiej Mości Naruhito.