03/06/2024 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Galeria zdjęć z pierwszego spotkania konwentu wójtów i burmistrzów po wyborach samorządowych w powiecie kamiennogórskim. Samorządowcy mieli okazję poznać się i omówić ważne kwestie, takie jak relokacja uchodźców z Ukrainy czy sytuacja szpitali. Starosta Małgorzata Krzyszkowska chce, aby takie spotkania odbywały się regularnie, włączając samorządowców spoza powiatu, ze względu na wspólne interesy np. w komunikacji publicznej.