07/04/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
W dniu 7 kwietnia 2025 roku uczniowie klasy II d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli w krajoznawczym spacerze po kamienneogórskim ratuszu. Podziwiając zabytki i poznając historię miasta, młodzi turyści mieli okazję zgłębić tajniki swojej małej ojczyzny. Dzieci, w towarzystwie opiekunów, odkrywały fascynujące fakty oraz spotkały się z przedstawicielami lokalnej społeczności, ucząc się jednocześnie cennych lekcji historii i tradycji. Pełni wrażeń i uśmiechnięci, wrócili do szkoły, bogatsi o nowe doświadczenia i wspólne chwile.