Wróć do artykułu

Zdjęcia Pierwsze w tym sezonie derby gminy Lubawka - trzy czerwone kartki - fotorelacja

13/09/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info

Fotografie Piłka nożna Kamienna Góra

W powrocie do piłkarskiej klasy A Włókniarza Chełmsko Śląskiego odbyło się emocjonujące derby gminy Lubawka. Orzeł Lubawka zmierzył się z beniaminkiem zza miedzy. Mimo wcześniejszej dominacji Orła, Włókniarz zdołał zdobyć kompletną pulę punktów. W meczu pełnym zwrotów akcji, goście triumfowali 4:3. Emocje sięgały zenitu, zwłaszcza po dwóch czerwonych kartkach dla Orła, które zmieniły bieg wydarzeń. Fani futbolu mieli okazję przeżyć niezapomniane widowisko, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Włókniarz Chełmsko Śląskie, Krzysztof Musiał, Orzeł Lubawka Chełmsko Śląskie - zdjęcia

Reklama