15/03/2026 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
15 marca w świetlicy wiejskiej w Ogorzelcu odbyło się spotkanie z Nitajem Stelmachem, trenerem przygotowania motorycznego kadry polskich saneczkarzy i uczestnikiem tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Rozmowę poprowadził Adam Waśko.