26/04/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
W Przedmościu odbył się III Wojewódzki Konkurs Kronik Ochotniczych Straży Pożarnych z udziałem trzech kronik OSP z powiatu kamiennogórskiego. Nagrodzono kroniki MDP i OSP Ptaszków, a wyróżniono OSP Chełmsko Śląskie. Statuetki otrzymali druhowie z różnych jednostek, w tym druhna Kinga Cieślak oraz Piotr Jaksoń z OSP Pisarzowice. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem.