03/07/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
W Parku Centralnym w Świdnicy już w ten piątek odbędzie się koncert Muzyka Mi Leży, prezentujący młodą scenę alternatywną. Na niebiletowanej imprezie zaprezentują się zespoły inRu5h i Velar, emanujące świeżością, emocjami i pasją muzyczną. Wydarzenie to inicjatywa Świdnickiego Ośrodka Kultury, organizowana od czterech lat, która ożywia letnie wieczory koncertami artystów lokalnej sceny. Koncerty odbywają się w malowniczym Parku Centralnym na plenerowej scenie Klubu Łaźnia. Tego wieczoru widzowie będą mieli okazję usłyszeć zarówno coverów, jak i autorskie utwory, w wykonaniu młodych, utalentowanych muzyków. Koncert jest otwarty dla wszystkich chętnych - zarówno rodzin z dziećmi, młodzieży, jak i starszych mieszkańców, pragnących odkrywać nowe talenty. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, zachęcamy do przybycia wcześniej, aby znaleźć dobre miejsce i cieszyć się letnim wieczorem w miłej, inspirującej atmosferze.