14/01/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
Galeria zdjęć z uroczystego Podsumowania Szkolnego Sezonu Turystycznego 2024 w ZS-P w Lubawce. Dyrektorka Ewa Telega, goście, nagrody, prezentacje i wspomnienia z wycieczek. Pamiątkowe dyplomy i upominki dla uczniów i opiekunów. Kolejne podsumowania w innych szkołach..autorki: W. Porowska i A. Król.