28/04/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Finał powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej szkół ponadpodstawowych dziewcząt oraz chłopców na Orliku przy ulicy Księcia Bolka I w Kamiennej Górze przyniósł emocjonujące zwycięstwa. Zespół dziewcząt ZSZiO triumfował 6:0, a chłopców 6:2. Gratulacje dla zwycięzców, którzy zajęli pierwsze miejsca w kolejności końcowej. Zawody zakończyły sezon, nie przewidziano zawodów strefowych. Składy obu zespołów pełne determinacji i zaangażowania podczas rywalizacji.