07/11/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
Uczniowie klasy III b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wzięli udział w lekcji przyrody, kontynuującą cykl imprez turystyczno-krajoznawczych. Podczas warsztatów plastycznych uczniowie ozdabiali drewniane modele motyli wg własnej wyobraźni. Następnie udali się na leśny spacer, poznając m.in. budowę lasu i znaczenie martwych drzew dla środowiska leśnego. Wrócili do Szkółki Leśnej, gdzie odbył się konkurs na najładniejszego motyla. Dzień zakończyły wspólne zabawy oraz życzenia jubilatowi kończącemu 10 lat. Cała przygoda była pełna radości i nauki w pięknym leśnym otoczeniu.