09/05/2026 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
4 maja 2026 r. uczniowie klas III a i III c ze SP nr 2 w Kamiennej Górze pojechali do Wrocławia na wycieczkę do Hydropolis.