02/10/2025 | Autor: PTSM Oddział Kamienna Góra | źródło: powiatowa.info
Wycieczka przyrodnicza uczniów klasy II a Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze była niezwykłym doświadczeniem. Podczas spaceru poznali dwa z sześciu kamiennogórskich pomników przyrody, a także dowiedzieli się wiele o dębach szypułkowych i innych gatunkach drzew. Wrócili do szkoły z odznaką Tropiciela Przyrody, a także kluczem do rozpoznawania drzew i krzewów leśnych. Opiekunowie - Małgorzata Pawlikowska, Ewa Nowak i Jerzy Rubach - zadbali o edukacyjną i fascynującą przygodę młodych tropicieli natury.